FAQ

запитання та відповіді
FAQ
запитання та відповіді
Ваш конструктор зроблений із картонок з-під яєць?
Ні, PAGL зроблений із паперової целюлози. Тому наш конструктор набагато витриваліший та менше зношується і більш стійкий до води. А завдяки спеціальній системі кріплень блоки можна з'єднати найрізноманітнішими способами і навіть будувати з них круглі фігури чи конструкції.
Що буде, якщо блоки PAGL намокнуть?
Навіть після 20 хвилин у воді блоки PAGL зберігають свої якості. Тож, навіть якщо ваш PAGL намокне - не варто хвилюватися! Просто дайте блокам час, щоб висохнути, і вони будуть як новенькі.
А як щодо якості? Є гарантії?
Звичайно є! PAGL має кілька сертифікатів якості: ISO 14001: 2015 року, ISO 9001: 2015-го, ISO 22000: 2005, FSSC 22000, FSC-STD-40-004, FSC-STD-50-001, FSC-STD-40-007, і EN -71.
Чи багато місця займають конструктори PAGL?
Набори PAGL складаються у коробки розмірами 65х45 см. Одна коробка PAGL вміщує 111 блоків! Цього цілком достатньо, щоб побудувати справжнісінький будиночок для вашої дитини. А після гри діти можуть легко зібрати та скласти блоки назад у коробку.
Наскільки PAGL надійний?
PAGL виготовляється за технологією формованної целюлози, що робить блоки стійкими до наватаженнь та до контактів з водою. Блоки PAGL витримують до 23 кг ваги.
Що буде якщо з'їсти PAGL?
Хоч ми і не рекомендуємо їсти PAGL, проте блоки цілком безпечні. Вони на 100% органічні та пофарбовані харчовими барвниками.
Як PAGL може допомогти при зомбі-апокаліпсисі?
При будь-якому сценарію апокаліпсису, будь то зомбі, або інопланетне вторгнення, вам обов'язково потрібно якомога більше палива для багаття та продуктів прозапас. А кожен блок PAGL збільшує ваші шанси на виживання приблизно десь на 1,08%.
Made on
Tilda